Kiirendusdokk – VKM vs. Soome

(Kanal 12, Motors24.ee)

1) Alustame uue sarjaga. Nagu ka eelmisel aastal, pajatab seegi VKM Racing Team’i ponnistustest Soome meistrikatelt medaliga tagasi tulla. Kajastamist leiavad esimene ja kaks viimast etappi.

2) Soome meistrikate esimene etapp jätkub. Tehnilisi probleeme jagub mõlemale meeskonnale. Kuid kõigi jamade kiuste, kohtutakse siiski stardijoonel.

3) Kätte on jõudnud Soome meistrivõistluste esimese etapi pingeline finaalpäev. Eesti meeskonnad on seadnud ennast taas stardijoonele, et anda endast ja tehnikast parim.

4 Meie meeskond on jälle Motoparkis. Algamas on Soome meistrikate eelviimane etapp. Sellel korral on tegemist suisa eestlaste invasiooniga soome, sest sellist ülesastumist pole seal-maal veel kunagi nähtud.

5 Motoparkis on käimas tihe võistluspäev. Tehnilistest ebakõladest hoolimata on sellel päeval varuks hulganisti isiklikke rekordeid ning rajusid starte.

6 Eestlased asuvad Motoparkis eliminaatoreid sõitma. Ja nagu karta oli, satuvadki Viljar ja Veljo stardijoonel kokku. Aga tulemus on eeldatavast hoopis erinev.

7 VKM Racing Team on jõudnud Soome meistrikate viimasele etapile Alastarosse. Punktiseis on paljulubav. Aga kas sellest jätkub, kui midagi juhtuma peaks?

Comments are closed.